O programie


ZA(DIA)LOGUJ SIĘ od roku 2017/2018 zmieniło nieco swoją formułę. W tym sezonie  działamy głównie w sieci promując idee szeroko pojętej edukacji medialnej rozumianej jako "wychowanie do mediów" - i to będą działania nakierowane na zewnątrz, czyli nasza obecność w sieci w ramach niniejszego bloga.

Warto jednak wspomnieć, że ZA(DIA)LOGUJ SIĘ ma też swoje drugie oblicze, skierowane do wewnątrz, a obejmujące lokalne przedsięwzięcie realizowania przedmiotu uzupełniającego "edukacja medialna" w tzw. klasach medialnych IV Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Na blogu na pewno pojawiać się będą opisy dobrych praktyk, które udaje się nam wypracować przy realizacji tego autorskiego programu szkolnego.


Informacja z sezonu 2016/2017:
ZA(DIA)LOGUJ SIĘ to inicjatywa obejmująca cykl warsztatów i szkoleń z zakresu edukacji medialnej funkcjonująca w ramach lokalnej (krakowskiej) odnogi programu "Włącz się! Młodzi i media" organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie.
W roku szkolnym 2016/2017 swoim patronatem wsparło nas także Polskie Towarzystwo Edukacji Medialnej.Projekt ZA(DIA)LOGUJ SIĘ adresowany jest do nauczycieli, bibliotekarzy, studentów, rodziców. Udział w nim jest bezpłatny a uczestnictwo potwierdzone będzie certyfikatem.


Plakat informujący o pierwszym spotkaniu w roku szkolnym 2016/2017:
Plakat informujący o pierwszym spotkaniu w roku szkolnym 2015/2016:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Ads (Documentation Required)

Author Info (Documentation Required)